شرایط و قوانین استفاده از تورمن شاپ

قوانین تورمن شاپ

– کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب سايت تورمن به اطلاع می رساند استفاده از ‌سایت تورمن به معنی توافق کامل شما با قوانین مندرج در اين صفحه می‌باشد.

-فروشگاه تورمن  متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود می باشد.

– در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات تورمن شاپ در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.

استفاده ی مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی تورمن می باشد.

– کاربر سایت با ثبت نام و استفاده از خدمات تورمن موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده است لذا حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب می نماید.

– استفاده از کلمات مناسب جهت استفاده در ایمیل در هنگام ثبت نام در سايت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، تورمن شاپ می تواند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع  دسترسي  وي به امکانات سایت اقدام نماید.

– استفاده از کلمات مناسب در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است.

– احترام به قوانين جمهوري اسلامي ایران و عدم نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است. در صورت مشاهده موارد مربوطه دسترسي كاربر به سایت براي هميشه قطع خواهد شد.

– کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.

– در خصوص افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم رایانه وی مسئولیتی بر عهده تورمن شاپ نیست.

– کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

– استفاده کاربر از تورمن شاپ به‌ نحوی که باعث آسيب، از کار انداختن يا ایجاد عیب در سایت شود ممنوع است. کاربر مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به محتوایی که بنا به تشخیص روبان خارج از دسترس است یا ارائه نشده ‌نمی باشد.

– تورمن شاپ در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌ های سایت خود و یا لینک‏‌ های مرده مسئولیتی ندارد.

– تورمن شاپ مجاز به توقف سفارش‌ ‏گیری جدید و فروش بدون اطلاع قبلی است. در اینصورت تمامی سفارش‌‏ های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏ گیری، پردازش و ارسال خواهند شد.